Dijital Projeleriniz için Gerçek İş Ortağınız

Amasya Dijital Medya Ajansı

İnternet sitesi tasarımından, e-ticaret danışmanlığına; Google reklam yönetiminden içerik üretimine kadar ihtiyacınız olan tüm dijital pazarlama ürünleri için uzman ekibimizle birlikte hizmetinizdeyiz. Randevunuzu alın, ücretsiz analiz isteyin, MaunaUP ile gerçekten yükseğe olan yolculuğunuzu başlatın.

MaunaUp Dijital Medya Ajansı, dünya kapsamında değişimleri göz önünde bulundurarak teknolojik alanda yaklaşık 20 yıl içerisinde yaşam ve alışkanlıklar üzerinde etkiler oluştururken elma kentinin göz bebeği olan Amasya için de Dijital Pazarlama dünyasında da üretmeye başladık.

Talep Oluşturun

Sektörünüz, ürününüz ya da hizmetiniz hakkındaki detayları, hedefleriniz ve taleplerinizle birlikte bize iletin.

Analiz Edelim

Sizden aldığımız bilgiler ışığında, rakiplerinizi gözeterek size özel kapsamlı bir teknik analiz yapıp, sunum hazırlayalım.

Sunum Yapalım

Size özel hazırladığımız analiz dosyasını, plan ve stratejileri detaylandırarak online ya da yüz yüze görüşerek sunalım.

HİZMETLERİMİZ

Teknolojide görülen yenilikler, geniş bir ağ bağlantısına yönelik hızlıca hayatımıza giriş yapmıştır. Dijital pazarlama her gün milyonların farklı etkileşime girdiği ve ürünlerin satışa sunulduğu sosyal medya herkesin bir şeyleri artık kattığı bir ortam olmuştur. İnternet ortamı tamamen milyonlarca kişinin etkileşimlerini gerçekleştirmesi ve sosyal medyada var olduğu herkesin bir şeyleri katabildiği alan olurken, kentin en değerli yerli elmasını daha iyi bir strateji ve Amasya Dijital Pazarlama sayesinde çözüm bularak gelişebilirsiniz. Dijital ortamda karşımıza çıkan her şey dijital pazarlama kapsamında yer alır. Dijital pazarlama, her alanda daha fazla kullanıcıya ulaşmak için en etkili yöntemdir. Sosyal medya yönetimi, internet sitesi tasarımı, SEO çalışmaları, ürün fotoğraflarının çekim süreçlerinin yürütülmesi, Google ve sosyal medya reklamlarının yönetilmesi, içerikl pazarlaması ve yönetimi süreçlerinin tamamını MaunaUP Dijital Medya Ajansı olarak sunuyoruz.

Dijital Pazarlama

Dijital medya kapsamında hizmet ya da ürününüzün onlineda tanıtılması, pazarlanması, sunulması adına gerekli tüm çalışmaları yürütüyoruz.

Daha Yakından

SEO

Hedeflediğiniz anahtar kelime gruplarında daha fazla görünür olmanız, organik trafiğinizi artırmanız için gereken tüm çalışmaları yerine getiriyoruz.

Daha Yakından

Sosyal Medya Yönetimi

Bulunmanız gereken mecraların belirlenmesinden, stratejinizin oluşturulmasına kadar tüm aşamalarda birlikteyiz.

Daha Yakından

Reklam Yönetimi

Ulaşmak istediğiniz hedef kitlesine en uygun reklam stratejilerini belirliyor, kampanyalarınızı yönetiyoruz.

Daha Yakından

İçerik Yönetimi

Hedef kitlenizden aldığınız etkileşimin paydasını yükseltirken, yeni müşterilerinizle tanışmanızı sağlıyoruz.

Daha Yakından

Tasarım

Trendlere uygun, modern çizgilere sahip, marka bütünlüğünüzü koruyacak (ya da oluşturacak) tasarımlar hazırlıyoruz.

Daha Yakından

Sadece Amasya Dijital Alanında Kalmayın

Sadece Amasya çevresinde bir web tasarım ya da yazılım hizmetinde kalmadan hizmet alabilirsiniz. Bir web sitesinin ilk oluşumundan itibaren takip edilmesi ve Amasya e-ticaret alanında kaliteli bir marka kimliği oluşturmak hizmet içerisinde işletmeyi her zaman olduğu yerden ileriye taşımaktadır.

SEO alanında verilen hizmet ile kaliteli içerikler sayesinde ön planda kalmanın yanı sıra SEO uzmanlık hizmetleri ile web sitelerinin arama motorlarında yer almak asıl amaçlardan biridir. Kaliteli olarak yapılan bir SEO uygulamasında web sitesi arama motorlarında ilk sırada yer almanız her zaman garanti edilebilir.

Her işletme sahibi için en büyük hedef daha fazla kitleye ulaşmaktır. Tarım alanında ön planda duran şehirde, sadece Amasya elmasının değil Kiraz Festivalinin ve başka birçok değerin ön planda olması gerekir.

Tüm bunların yanı sıra kurumsal kimliğin yaratılması da sağlandığından e-ticaret alanında ve web hizmetlerinde danışmanlık sayesinde internet dünyasında kimliğinizi oluşturabilirsiniz.

Doğru Dijital Pazarlama ile Markalaşın

Dijital pazarlama adımlarının doğru bir şekilde yapılmasıyla iş hedeflerinizde ya da hedef kitlenizde oluşan ihtiyaçlar için çevrimiçi projeler adına stratejik vizyon gelişimleriyle çok kanallı ölçülebilir çözümler oluşturulabilir.

İş hedeflerinizde koşullar ve durumlar ne olursa olsun dijital alanda pazarlama stratejileri, hedeflere ulaşım sağlamak için gelecekte online girişimlerin nasıl şekillendiğini belirleyecektir. İş alanınıza göre ister potansiyel müşteri ister marka bilinirliğinizi artırmak üzerine çaba gösterin isterseniz de satış ve gelir elde etmeyi hedefleyin. Tüm bu istediklerinize ulaşabilmeniz için doğru dijital teknolojilerin kullanılması ve kanalların belirlenmesi gerekmektedir. Burada ön planda tuttuğumuz amaç; hedef kitlenin doğru kanallar üzerinden iletişime geçtiğinizi görerek sektör içerisinde ses getiren bir imza atmanızı sağlamaktır.

Dijital reklam ve pazarlama amacı için öngörümüz; algoritma güncellemeleri, rekabetçi yenilik ve değişen kullanıcı beklentileri gibi sürekli negatif dış güçlerin eylem gerektirmeksizin işletmenizin görünürlüğünü etkilemek üzere adım atmaktır.

Sizin işletmelerinizin sadece zekice kurgulanan bir dijital stratejiye sahip olmanızla kesintisiz dijital hizmet almanız doğrultusunda dış faktörlerle mücadele ederek Dijital Büyümeye sahip olabileceklerine, Amasya e-ticaret alanında gelişeceklerine ve büyüyeceklerine inanıyoruz.

Randevu Oluşturun

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak, ücretsiz analiz istemek, ön görüşme randevusu oluşturmak için aşağıda yer alan formu doldurabilirsiniz. Ekibimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçerektir.

  Adresimiz

  Cumhuriyet Mah. İsmet İnönü Bulv. No:286/2 Baran İş Merkezi, Atakum/SAMSUN

  Telefon Numaramız

  +90 362 438 30 60

  Mail adresimiz

  info@maunaup.com

  Dijitalde Kendinizi En İyi Şekilde Yansıtın

  Kimlik denildiğinde akla her zaman genelde nüfus cüzdanı gelir. Ancak bir insanın kim olduğunu kanıtlayan belge olarak tanımlanmış olsa da bizim bahsettiğimiz evrak olarak bahsedilen kimlik değildir. Dijital alanda kimlik oluşturmak için bahsettiğimiz şey; insana özgü niteliklerin, davranışların kişiliğine ilişkin özelliklerin tümünü kapsayan insanı dijital dünyada yansıma olarak temsil etmektir.

  Günümüzde hayatın çoğu kısmı dijital dünyada geçmektedir. Gerçek kimlik kadar sosyal medyalarda oluşan yansımalar da büyük önem taşımaya başlamıştır. Bu duruma yönelik nasıl bir yol çizmeniz ve ne yönde ilerleme yapmanız gerektiğiniz bilerek adım atmak sizin dijitalde kendinizi en iyi şekilde yansıtmanıza fayda sağlayacaktır. Doğru oluşturulan ve etkili bir şekilde yönetimi gerçekleşen sosyal medya hesaplarının yanı sıra düzenli ve tutarlı oluşturulan bir web sitesi ile destek verildiğinde tarzınız ve yansımanız dışarıdan daha profesyonel gözükecektir.

  Bu durumun tam tersi uygulandığında ise sosyal medya hesaplarınızda doğru planlanmadan yapılan paylaşımlar ve web siteleri sizi internette kötü bir izlenime maruz bırakacaktır.

  Hangi Alanda Değil Her Alanda Sosyal Medya

  Her bilgi artık saniyeler içerisinde ulaşıma açılıyor. Günümüzün dijital dünyasında, dijital reklam ve pazarlama stratejilerinde önemli bir bölüm oluşturan alan, internet reklamcılığı olmuştur. Düşük bütçelerle elde edilen gelirlere göre dönüşüm oranlarında Amasya reklamına dahil olanlar, dijital alanda yatırım yapmak için yönlendirme alırken bu alana uygun faaliyet gösteren markalar rakiplerin gerisine düşüyor.

  Sosyal medya reklamlarında arama motoru optimizasyonları, Google reklamları, e-bültenler ve diğer bütün sosyal medya platformları reklam alanında en sık kullanılan ve en çok geri dönüş alınan platformlardır. Bu nedenle sadece hangi alanda diyerek kısıtlama olarak değil her alan diyerek kapsamlı olarak sosyal platformları değerlendirmelisiniz.

  Bu kadar çok platformun aynı anda doğru yöntemlerle yönetilmesi hiç şüphesiz ki bilgi birikimi ve trendleri aktif olarak takip etmeye bağlı olmuştur. Bu da uzmanlaşmış bir ekipten alınan hizmet doğrultusunda mümkün olmaktadır.

  Sosyal medyada hesabı açmakla maalesef ki iş bitmiyor. Bu süreçte sosyal medyanın gelişmesi için içeriklerin oluşturulması gerekmektedir. İçerik ise sadece bir metin değil aklınıza gelebilecek her şeydir. Ancak daha net söylemek gerekirse; ürün fotoğrafları, yazıları, tanıtımları ve videoları gibi örnekler verilebilir. Burada Amasya Ürün Fotoğrafı Çekimi ile farkındalık yaratarak görsellerin ön planda kalması ile her zaman tarımsal ya da sanayi alanında oluşturabileceğiniz bütün kapsamlı işletmelerden yine ön planda olabilirsiniz.

  Rakipleriniz Karşısında Ön Planda Olun

  Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) çalışması ilk söylenildiğinde zor gelir ancak bir Amerika’yı keşfetmek gibi değildir. Eğer, Amasya içerisinde sizden öncesinde var olan rakipleriniz varsa neler yapılması gerektiğini ya da nelerin yapılmaması gerektiğini bilmeniz üzerine ip uçları verir.

  Rakip analizi, SEO çalışmaları içerisinde ilk yapılması gereken adımlardan biridir. Doğru adımları atmanız için bunları belirlemede önceliğiniz rakipleri iyi tanımak ve analiz etmektir.

  • Zamandan tasarruf sağlamanıza yardımcı olur,
  • Ücretsiz iyi bir reklam yöntemi gerçekleştirilmiş olur,
  • Sonuçları test ederek daha iyi adımlar atılır,
  • SEO çalışmasında her zaman zaman kazanılır,
  • Doğru anahtar kelimelerinizde rekabeti ölçebilirsiniz,
  • Anahtar kelimeleri belirlemeniz için referans sağlar.

  Neden SEO Çalışması Yaptırmalıyım?

  SEO çalışması, Google ve benzeri arama motorları aracılığıyla yapılan aramaların sonucunda üst sıralarda yer alabilmek için yapılan tüm çalışmaları kapsar. Sıralamalarda yükseliş görebilmek için

  Amasya SEO Danışmanlık hizmeti ile sıralamayı ön planda tutarak yükselmek, arama motoru web sitesini berrak bir şekilde tarayarak anlayabilmek önem verilen bir süreçtir. İşlemde öncelik ise SEO ile sadeliği devam ettirerek kaliteli bir şekilde web sitesinde öncülük sağlamaktır.

  Amasya SEO kapsamında yapılan çalışmalar ile dijital ortamda size sağlanacak avantajlar:

  • Organik aramaların sonucunda web sitenize en yüksek trafiğini elde etmenizi sağlar ve ürününüzü ön plana çıkartarak satışlarınızda artış meydana getirir,
  • Müşteri ve marka ile ilişkide güveni sağlarken güven sağlayan müşteri hem kendisi için alışveriş yaparken hem de bağlantılı olduğu insanların da yönelmesini sağlayacaktır,
  • Ölçülebilen bir pazarlama tekniği de olduğundan başarıyı hesaplama şansı yakalarken bu ayrıcalıkla bütçe ve karşılığında alabileceğiniz kazancı da bilebilirsiniz,
  • Kaliteli bir kullanıcı deneyimi ile web sitenizde akla gelen ilk adres olabilir ve SEO ile sitenizi daha güncel tutabilirsiniz,
  • Ayrıca gelişen durumlardan geri kalmadan ziyaretçilerinizin de ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz,
  • SEO internet dünyası gereğince sağlam bir kimlik oluşturmanızı sağlarken kullanıcı sayısında yukarı seviyelere gelen rakiplere daha kolay ulaşabilir ve siz de rakip olabilirsiniz,
  • Yüzlerce aramanın gerçekleştiği Google içerisinde daha birçok yerde bilinirliliğiniz artar ve daha çok öne çıkabilirsiniz.

  Yüzlerce Mutlu Müşterilerimiz

  Merak ettikleriniz

  Hizmet alım süreci öncesinde merak ettikleriniz, yanıt bulmak istedikleriniz hakkında hazırladığımız kısa soru-cevaplara göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz.

  Aşağıda yer alan randevu formunu doldurduktan sonra ekibimiz teyit almak amacıyla sizinle iletişime geçiyor. Sizden alınan teyit doğrultusunda işletmenizin (ya da hizmetinizin) mevcut online durumu kontrol ediliyor. Anahtar kelime potansiyelleri, listeleme durumları, rakipler gibi temel bilgiler edinildikten sonra almak istediğiniz hizmet hakkında kapsamlı bir analiz raporu hazırlayarak size sunuyoruz. 

  İsterseniz analiz raporunuz hazırlandıktan sonra sizi ziyaret edebiliriz. Ofisimiz Samsun’un Atakum ilçesinde, Ömürevleri mevkiinde, tramvay durağının karşısında yer alan Baran İş Merkezi’nin 1. katında yer almaktadır. Amasya’daki müşterilerimiz için randevu talep tarihini tekabül eden 5 iş günü içerisinde yüzyüze görüşme talep edilirse yerinde ziyaret gerçekleştiriyoruz.

  Online görüşmeleri genellikle Skype uygulaması üzerinden gerçekleştiriyoruz. Talebinize göre Zoom ya da WhatsApp gibi alternatif platformları da kullanabiliriz.

  MaunaUP Dijital Medya Ajansı’ndan aldığınız her hizmet için e-fatura düzenlenerek mail adresinize iletilmektedir.

  MaunaUP Dijital Medya Ajansı’ndan aldığınız hizmet teklifi, 15 iş günü süreyle geçerli olmaktadır. Fiyat teklifinin sizin tarafınızdan onaylanması akabinde alacağınız hizmetlerle alakalı karşılıklı sözleşme imzalanır, ilk ödeme alınarak start verilir.

  Ödemenizi kredi kartıyla, banka kartıyla, havale yöntemiyle gerçekleştirebilirsiniz.