samsun-seo

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Hedeflerinize ve sektörünüze uygun kelime gruplarında, tüm arama motorlarında üst plana çıkmak için Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) çalışmalarınızı kurguluyor ve gerçekleştiriyoruz.

samsun-sosyal-medya-danismanligi

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya platformlarında hem hedef kitlenize hem de marka kimliğinize uygun içerikler kurguluyor, iletişim moderasyonunuzu da ekibimizle birlikte gerçekleştiriyoruz.

samsun-icerik-yonetimi

İçerik Yönetimi

Blog içeriği, ürün açıklaması, mail bülteni ve basın açıklaması gibi markanızın ihtiyaç duyduğu tüm içerikleri araştırıyor, hazırlıyor, sunuyor ve analiz ediyoruz.

samsun-tasarim

Tasarım

İsterseniz kurumsal kimliğinizi isterseniz de kurumsal kimliğinize uygun internet sitesi, ürün ve içerik tasarımlarınızı hazırlıyoruz.

samsun-urun-fotografcilgi

Ürün Fotoğrafçılığı

Ürünlerinizin satışlarını artırmak için doğru açıdan doğru renklerde fotoğraflanmasını, bu fotoğrafların ilgili platformlara entegre edilerek sunulmasını sağlıyoruz.

samsun-e-ticaret-danismanligi

E-Ticaret Danışmanlığı

Hem e-ticaret sitenizde hem de N11, HepsiBurada, Trendyol, Akakçe, ePttAVM, SanalPazar’da satışlarınızı artırmak, hedef kitlenize doğru ürünü doğru mesajla iletmeniz için danışmanlık veriyor, operasyonunuzu yönetiyoruz.