Bağlantıları atla
hakkımızda

Mauna UP Hakkında

Mauna Up, kalıplaşmış reklamcılık anlayışlarının çok dışında hizmet veren bir aperatif medya firmasıdır.

Mauna Up Ofis

İlk ticari projemizi 2014 yılında üstlendik. O günden bugüne arama motorlarının davranışlarını, trend grafik ilkelerini, yeni teknolojileri ve sektörlerin ihtiyaçlarını tanıyor, takip ediyor, geliştirmek için zemin sağlıyoruz.

İsterseniz “siz bi kaç tasarım yapın da, biz bi bakalım” cümlesinin arkasına saklanın, isterseniz “benim küçük kız kağıda bişeyler çizdi, buna benzetsek” diye en uçuk çizimler ile gelin; Mauna Up, her zaman istediğiniz konsept tasarımları size sunmaktan geriye kalmayacaktır.

Her şeyin en kalitelisi, en eğlencelisi!

Şirket Kültürümüz

Projenizi teslim aldıktan yıllar sonra bile, yeni bir güncelleme ile kapınızı çalabilir, sizin dahi askıya aldığınız projeleri tekrar hayata geçirebilir. Müşterilerimizi memnun etmek, en büyük gayemizdir. Bu yüzden, her projede ev sahipliği yapabilecek kadar bir sahiplenme duygusunu ön plana çıkartırız. Siz “artık yeter!” deseniz bile, biz en iyisi olana kadar çalışmaya devam ederiz.

Mutluluk

En çok önemsediğimiz değer mutluluktur. Hazırladığımız tasarımların, ürettiğimiz içeriklerin, kazandırdığımız değerlerin hem müşterilerimizde hem de hedef kitlelerde mutluluk yaratmasını önemseriz. En önemli kazancımız da mutlu müşterilerimizdir.

Fayda

Üstlendiğimiz her projenin hem proje sahibine hem hedef kitlesine fayda sağlamasını isteriz, bu doğrultuda adım atarız. Farkındalık yaratmak, bilgi vermek, kullanım alanları genişletmek gibi alanlarda fayda sağlamayı her projemizde önemseriz.

Ekip

Çalışmalarımızın başarısında ana anahtar iyi bir ekip olma, iyi bir aile olmaktır. Her zaman uzmanlık alanlarımızı merkeze alarak bir görev paylaşımıyla ilerlemeyi ve müşterilerimizin de bu ekibin birer parçası olmasını önemseriz.

Tüm personelimizin alanında uzmanlaşabilmesi için gerekli zemini hazırlamayı hedefliyoruz. Yerel, ulusal ve uluslararası düzeyde eğitim, workshop ve webinarlardan faydalanmak isteyen her personelimiz için maddi ve manevi destek şirketimiz tarafından karşılıksız olarak sunulmaktadır.

Img 0836

Bakış açımız

Birinci önceliğimiz her zaman müşterilerimizin görünür olmasını sağlamaktır. Online görünürlük ve offline görünürlük arasındaki çizgiyi doğru bir şekilde sentezlemeyi her projemizde hedefler, tüm çalışma stratejimizi ana ilkelerimizin üzerinde şekillendiririz.

Hikayemiz

Yeryüzünden 8.848 metre yüksek olmasıyla bilinen Everest’i, yer yüzünden 4.207 metre, okyanus içindeyse 10.100 metrelik yüksekliğiyle arkasında bırakan Mauna Kea dağından ve UP kelimesinin birleşiminden ortaya çıkardığımız MaunaUP markasıyla markanızın online ve offline platformlarda daha fazla görünür olmasını hedefliyoruz.

Keşfet
Kaydır