Hakkımızda

İlk ticari projemizi 2014 yılında üstlendik. O günden bugüne arama motorlarının davranışlarını, trend grafik ilkelerini, yeni teknolojileri ve sektörlerin ihtiyaçlarını tanıyor, takip ediyor, geliştirmek için zemin sağlıyoruz.

Mutluluk

En çok önemsediğimiz değer mutluluktur. Hazırladığımız tasarımların, ürettiğimiz içeriklerin, kazandırdığımız değerlerin hem müşterilerimizde hem de hedef kitlelerde mutluluk yaratmasını önemseriz. En önemli kazancımız da mutlu müşterilerimizdir.

Fayda

Üstlendiğimiz her projenin hem proje sahibine hem hedef kitlesine fayda sağlamasını isteriz, bu doğrultuda adım atarız. Farkındalık yaratmak, bilgi vermek, kullanım alanları genişletmek gibi alanlarda fayda sağlamayı her projemizde önemseriz.

Ekip

Çalışmalarımızın başarısında ana anahtar iyi bir ekip olma, iyi bir aile olmaktır. Her zaman uzmanlık alanlarımızı merkeze alarak bir görev paylaşımıyla ilerlemeyi ve müşterilerimizin de bu ekibin birer parçası olmasını önemseriz.

Minimum Maliyet

Projelerin başarıya ulaşmasında bütçe kriterinin, özellikle müşteri tarafı için ne denli önemli olduğunun farkındayız. Kullandığımız yapay zekalı teknolojilerimiz ve alanında uzman ekip üyelerimiz sayesinde projeleriniz için minimum maliyet, maksimum kazanç prensibini benimsiyoruz.

Kariyer

Tüm personelimizin alanında uzmanlaşabilmesi için gerekli zemini hazırlamayı hedefliyoruz. Yerel, ulusal ve uluslararası düzeyde eğitim, workshop ve webinarlardan faydalanmak isteyen her personelimiz için maddi ve manevi destek şirketimiz tarafından karşılıksız olarak sunulmaktadır.

Periyodik performans değerlendirmesi gerçekleştirilir. Bu değerlendirmeler neticesinde zam hakkı ve ek izin hakkı oluşur.

Remote çalışmak her zaman serbesttir. Ofis toplantılarına mümkün olduğunca katılım sağlandığı müddetçe istenilen gün, istenilen yerden çalışılabilir.

Hiçbir personel için ek mesai kavramı yoktur. Haftalık toplam 40 saat mesai yapılır. Tüm resmî tatiller, gerçekten tatildir. İzin gününden sayılmaz. 

Mutfak herkese, günün her saatinde açıktır. Dilerseniz kahve, dilerseniz atıştırmalık, dilerseniz ana yemeklerle istediğiniz zaman diliminde yemek yiyebilir ya da kendi yemeğinizi kendiniz hazırlayabilirsiniz.

Vizyonumuz

Birinci önceliğimiz her zaman müşterilerimizin görünür olmasını sağlamaktır. Online görünürlük ve offline görünürlük arasındaki çizgiyi doğru bir şekilde sentezlemeyi her projemizde hedefler, tüm çalışma stratejimizi ana ilkelerimizin üzerinde şekillendiririz.

Yeryüzünden 8.848 metre yüksek olmasıyla bilinen Everest’i, yer yüzünden 4.207 metre, okyanus içindeyse 10.100 metrelik yüksekliğiyle arkasında bırakan Mauna Kea dağından ve UP kelimesinin birleşiminden ortaya çıkardığımız MaunaUP markasıyla markanızın online ve offline platformlarda daha fazla görünür olmasını hedefliyoruz.

Mountainpng-1.Png