Bağlantıları atla

Sık Sorulan Sorular

Sayfalarımızda yer alan randevu formunu doldurduktan sonra ekibimiz teyit almak amacıyla sizinle iletişime geçiyor. Sizden alınan teyit doğrultusunda işletmenizin (ya da hizmetinizin) mevcut online durumu kontrol ediliyor. Anahtar kelime potansiyelleri, listeleme durumları, rakipler gibi temel bilgiler edinildikten sonra almak istediğiniz hizmet hakkında kapsamlı bir analiz raporu hazırlayarak size sunuyoruz. 

İsterseniz analiz raporunuz hazırlandıktan sonra sizi ziyaret edebiliriz. Ofisimiz Samsun'un Atakum ilçesinde, Türkiş Mevkii'nde Eski VDK binası olarak da bilinen Yavuz Tuna Center'ın 8. katında, 26. numarada yer almaktadır. Türkiye'nin her yerindeki müşterilerimiz için randevu talep tarihini tekabül eden 5 iş günü içerisinde yüzyüze görüşme talep edilirse yerinde ziyaret gerçekleştiriyoruz.

Online görüşmeleri genellikle Skype uygulaması üzerinden gerçekleştiriyoruz. Talebinize göre Zoom ya da WhatsApp gibi alternatif platformları da kullanabiliriz.

MaunaUP Dijital Medya Ajansı'ndan aldığınız her hizmet için e-fatura düzenlenerek mail adresinize iletilmektedir.

MaunaUP Dijital Medya Ajansı'ndan aldığınız hizmet teklifi, 15 iş günü süreyle geçerli olmaktadır. Fiyat teklifinin sizin tarafınızdan onaylanması akabinde alacağınız hizmetlerle alakalı karşılıklı sözleşme imzalanır, ilk ödeme alınarak start verilir.

Ödemenizi kredi kartıyla, banka kartıyla, havale yöntemiyle gerçekleştirebilirsiniz.

Keşfet
Kaydır