Tasarım sürecinin en etkili pazarlama dinamosu; hayallerin gerçeğe dönüşmesidir. Peki hayalleriniz kullanıcı deneyimi açısından ne kadar uygun?

Bir el ilanı ya da bir internet sitesi hazırlığı yaparken, elbette düşünceleriniz ve talepleriniz doğrultusunda bir tasarımın ortaya çıkmasını arzularsınız. Aynı zamanda ortaya çıkartılan bu tasarımın, markanızın kurumsal kimliğiyle maksimum düzeyde uyum göstermesi önemli bir kriterdir. Peki tüm bunları birleştirdiğinizde başarılı bir kullanıcı deneyimi elde edeceğinizden emin misiniz? Broşürünüzü eline alan kişi, vermek istediğiniz mesajı ya da satmak istediğiniz ürünü pratik bir şekilde kavrayabilecek mi, yoksa detaylar arasında kaybolup, sıkılacak mı?

Mauna Up, tasarım sürecinin genelini ele alarak çalışır. Talep ettiğiniz tasarım ürünüyle alakalı örnekleri gözden geçirir. Daha önceden yapılmış ve tanınmış tasarımlardan pozitif yönler için bir liste oluşturan Mauna Up, sizin taleplerinizle bu listenin harmanı olacak şekilde bir tasarım ortaya çıkartır.

Tasarlanan her ürünün kullanıcı deneyimi açısından testini gerçekleştiren Mauna Up, bu testler akabinde;

Kullanım kolaylığı maksimum düzeyde olan,


Talep edenin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilen,


Akılda kalıcı özellik taşıyan,


Markanın sunmak istediği mesajı doğru aktaran,


Kullanıcıların ya da ziyaretçilerin aradıklarına yanıt veren tasarımlar

ortaya çıkartır.